Áldott, a Lélek gyümölcseiben gazdag, pihentető ünnepet kívánunk!
Május 29, péntek este 6 ó, Rózsatér: istendicsőítő alkalom lesz ismét, fiatal zenészeink sok szép éneket énekelnek. Szeretettel várnak minden érdeklődőt.
Előre említünk két kiemelt eseményt.
Május 31, vasárnap, de. 10 ó – Elköszönő-hálaadó ünnep. A kitett „MEGHÍVÓ” minden fontosat tartalmaz. Szeretettel kérjük az asszony testvéreket, egy-egy tálca süteménnyel segítsék a szeretetvendégséges terítést.
Június 7, vasárnap de. 10 órától istentisztelet, előbb Tihanyi Kristóf lelkész szolgál, majd Egyházközségi Választói közgyűléssé alakul a közösség lelkészválasztás okán. Időben érkezzünk, ne késsünk, a VN általi azonosításokra is szükség lesz. Két egyházmegyei tanácsbíró érkezik, reméljük, minden szép rendben, s örömünkre megy végbe.
Emlékeztetünk mindenkit: június 7-től-augusztus végéig a korai istentisztelet 8 órakor kezdődik, a délelőtti időpontja változatlan!
Táborozásainkról tájékoztat a kitett plakát.
Gyermekistentiszteleteink június 14-én zárulnak, a 14-i alkalom összevont együttlét lesz.
Köszönjük, hogy SZF-i felújítási munkálatokra, ill. a parókia felújításra folyamatosan érkeznek adományok.
Szomorú híreket említünk.
dr. Radnóti Erzsébet, szeretett testvérünk, május 10-én, vasárnap rosszul lett, mentőt kellett hívni, de nem tudtak segíteni. Tüdőembólia terhelte a szervezetét, zárta le az életét.
Mindannyiunkat megrendített a hír. A temetésről később tudunk tájékoztatás adni.
Gondoljunk összekulcsolt kézzel, szeretettel a Család minden tagjára.
További szomorú hírünk: Deák Jánosné Ilonka, ref. testvérünk, életének 84. évében, május 15-én elhunyt. Néhány hónapja özvegyült. Váratlan betegség támadt, kórházban halt meg.
A református szertartású temetésre június 5-én, pénteken fél 12 órakor Pestszenterzsébeten, rk. templomban kerül sor. Ölelje át Isten szeretete a családot.